Novinky

Chcete se dozvědět více o MBA programu profesionální koučování u AXIA Management Academy? Chcete slyšet "z první ruky" dojmy a zážitky absolventů tohoto programu? Podívejte se na záznam panelové diskuse.

Od září 2021 začíná rovněž další běh úspěšného koučovacího výcviku Specifický kurz pro kouče, který pořádá Masarykův ústav vyšších studií ČVUT. Jednosemestrální program obsahuje 18 výukových bloků v celkovém rozsahu 72 hodin. Obsah kurzu vychází z hlavního dokumentu ICF (International Coach Federation) nazvaného "ICF Professional Core Competencies"...

Ani nepříznivá covidová situace nezastavila úspěšný MBA program Profesionální koučování, pořádaný společností AXIA Management Academy a akreditovaný ICF. Kromě titulu MBA získají účastníci po úspěšném ukončení také certifikát o absolvování akreditovaného výcviku v koučování a otevírá se jim tak cesta pro získání osobní certifikace ACC nebo PCC.

Vítám vás na mých nových webových stránkách! Stránky jsem pro vás upravila a vylepšila, aby byly přehlednější a lépe jste se na nich orientovali. Adresa stránek i ostatní kontaktní údaje zůstávají beze změny.

Newsletter zdarma

Chcete dostávat na váš e-mail newsletter o koučování "Cesta k úspěchu" každý měsíc zdarma? Zaregistrujte se zde: