Úspěšný MBA program Profesionální koučování zahajuje další běh!

31.08.2021

Ani nepříznivá covidová situace nezastavila úspěšný MBA program Profesionální koučování, pořádaný společností AXIA Management Academy a akreditovaný ICF. Kromě titulu MBA získají účastníci po úspěšném ukončení také certifikát o absolvování akreditovaného výcviku v koučování a otevírá se jim tak cesta pro získání osobní certifikace ACC nebo PCC.

Třetí běh od podzimu 2020 proběhl celý on-line formou, přesto měl výborné ohlasy od účastníků, kteří si pochvalovali profesionální přístup organizátorů a lektorů, a hlavně mnoho hodin praktického nácviku koučovacích rozhovorů s okamžitou zpětnou vazbou od zkušeného kouče / pozorovatele. Začátkem října 2021 končí čtvrtý běh, který už naštěstí okolnosti umožnily realizovat jako kombinaci on-line a prezenční výuky.

A od 9.10.2021 startuje už pátý běh programu! Tentokrát plánujeme plně prezenční výuku v Praze s několika doplňkovými on-line lekcemi, ale kdyby se situace opět zkomplikovala, je připravený funkční a odzkoušený model on-line výuky. V novém podzimním běhu je několik posledních volných míst, získat více informací a přihlásit se můžete zde.